#10yearschallenge: Πώς ήταν και πώς έγιναν οι σταρ του Χόλιγουντ [εικόνες]
1 year, 2 months ago
6

Μία νέα πρόκληση κάνει τον γύρο του διαδικτύου με το hashtag #10Yearchallenge.

Η νέα πρόκληση που ξεκίνησε από την Αμερική κάνει τον γύρο του κόσμου, με αποτέλεσμα χρήστες του διαδικτύου να ανεβάζουν φωτογραφία τους με το πως είναι τώρα και πως ήταν πριν από 10 χρόνια.

«Στα δίκτυα» της πρόκλησης αυτής έπεσαν και διάσημοι του Χόλιγουντ, οι οποίοι αποδέχτηκαν την πρόκληση και δημοσίευσαν φωτογραφία με το «πριν» και το «μετά».

Μάλιστα σιγά σιγά έχουν αρχίσει να ανεβάζουν φωτό και εγχώριοι celebrities με πρώτον και καλύτερο τον Σάκη Τανιμανίδη, ο οποίος έδειξε πως ήταν ουσιαστικά με ή χωρίς μούσι.

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sakis Tanimanidis (@sakiswp) στις 15 Ιαν, 2019 στις 11:16 πμ PST

Πάντως όσον αφορά τις διάσημες του Χόλιγουντ, οι διαφορές από το 2009 μέχρι σήμερα δεν είναι δραματικές, καθώς αυτές περιορίζονται στο χρώμα και το κόψιμο των μαλλιών.

Ειδικά οι δύο φωτογραφίες που δημοσίευσε η Μαντόνα φαίνεται να μην έχουν καμία απολύτως διαφορά.

Μάλλον αποδεικνύεται , λοιπόν, πως οι πλαστικοί του Χόλιγουντ όντως κάνουν καλή δουλειά.

Γκάμπριελ Γιούνιον

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gabrielle Union-Wade (@gabunion) στις 14 Ιαν, 2019 στις 10:23 πμ PST

Τζέσικα Μπιλ

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Biel (@jessicabiel) στις 13 Ιαν, 2019 στις 6:37 μμ PST

Βαϊόλα Ντέιβις

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Viola Davis (@violadavis) στις 14 Ιαν, 2019 στις 5:39 μμ PST

Ρις Γουίδερσπουν

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις 14 Ιαν, 2019 στις 7:57 μμ PST

Νικι Μινάζ

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Barbie® (@nickiminaj) στις 14 Ιαν, 2019 στις 8:11 πμ PST

Λία Μισέλ

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lea Michele (@leamichele) στις 15 Ιαν, 2019 στις 8:33 πμ PST

Κέιτ Χάντσον

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kate Hudson (@katehudson) στις 14 Ιαν, 2019 στις 11:36 μμ PST

Μαντόνα

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Madonna (@madonna) στις 15 Ιαν, 2019 στις 4:45 πμ PST

Τζάνετ Τζάκσον

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Janet Jackson (@janetjackson) στις 13 Ιαν, 2019 στις 1:54 μμ PST

Τάιρα Μπανκς

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Tyra Banks (@tyrabanks) στις 13 Ιαν, 2019 στις 4:54 μμ PST