Την πιο όμορφη περίοδο της ζωής του βιώνει ο Μιχάλης Ζαμπίδης, καθώς πριν από λίγους μήνες η σύντροφός του, Μαρία Καρολίνα Ντάσιου, έφερε στον κόσμο τις δίδυμες κορούλες τους. Ο Iron Mike και η αγαπημένη του ζουν μοναδικές στιγμές με τις πριγκίπισσές τους, που έχουν αλλάξει ριζικά την καθημερινότητά τους.
Πρόσφατα ο φωτογραφικός φακός του FTHIS.GR απαθανάτισε την οικογένεια στην πρώτη της δημόσια εμφάνιση στα νότια προάστια.
Όπως θα δείτε στις παρακάτω φωτογραφίες ο Μιχάλη Ζαμπίδης και η Μαρία Καρολίνα Ντάσιου κρατούν στο μάρσιπο τις μικρές πριγκίπισσες τους, είναι χαλαροί και απολαμβάνουν τον ήλιο.
Δείτε τις φωτογραφίες από το FTHIS.GR
![](https://image2.fthis.gr/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/zampidis1.jpg?w=865)
![](https://image2.fthis.gr/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/zampidis4.jpg?w=865)
![](https://image2.fthis.gr/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/mixalis_zampidis2.jpg?w=865)
![](https://image2.fthis.gr/userfiles/f2a61649-0290-4f72-a81d-a64000ecd9cc/zampidis3.jpg?w=865)